Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty LAMB

Koncerty: LAMB

Bilety na koncert

LAMB

termin

Czw, 11 grudnia 2014 godz. 18:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 30 cze 2014 14:05

80 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 30 wrz 2014 23:59

90 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 11 gru 2014 15:00

100 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Koncert Lamb w gdańskim B90

LAMB

Trzy lata po wydaniu znakomicie przyjętego przez krytyków albumu "Five", Lamb wraca z nowym krążkiem i europejską trasą! Zespół wystąpi 11 grudnia we wrocławskim klubie Eter!

Wejście godzina 18:00 | Start godzina 20:00

Lamb to legendarny i kultowy brytyjski duet, wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic - Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów - Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow, stworzyli niepowtarzalny styl łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo jazzowymi pulsacjami. Ich niezwykłe produkcje oscylują pomiędzy lirycznymi, ambientowymi balladami, mrocznych trip hopem, aż po drapieżny i nerwowy drum’n’bass.

Mają swym koncie 5 albumów i 3 kompilacje, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby , Cottonwool czy God Bless. W 2004 roku duet oficjalnie zawiesił swoją działalność, zaś jego twórcy skoncentrowali się na własnych, solowych projektach. Ostatni wspólny koncert Barlow i Rhodes zagrali w amsterdamskim klubie Paradiso we wrześniu 2004. Pamiętny występ został zarejestrowany na potrzeby płyty DVD, która nigdy się nie ukazała. Na początku 2009 roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej duetu. W ramach trasy w 2009 zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał pamiętny koncert w warszawskim Palladium. Ogromny sukces trasy koncertowej zachęcił duet do powrotu do studia i pracy nad swoim piątym studyjnym albumem. W 2011 roku ukazał się nowy krążek "Five".

Na początku tego roku powrócili do studia i właśnie kończą pracę na swoim szóstym albumem - "Backspace Unwind", którego premiera odbędzie się w październiku. Nowy materiał zaprezentują podczas swojego europejskiego tournée!

http://lambofficial.com/

Wejście godzina 18:00 | Start godzina 20:00


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Lamb