Przejdź do głównej treści strony

NNEKA | KRAKÓW

16.09.2024, poniedziałek, 20:00 Otwarcie bramek: 18:30
HypePark, Kraków Kamienna 12, 31-403 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Porównywana do Ms. Lauryn Hill, Neneh Cherry i Erykah Badu autorka międzynarodowego hitu „Heartbeat”, Nigeryjka Nneka, wystąpi na 16 września w Krakowie i 17 wrześniaw Warszawie!

Nneka to wokalistka soul/hip-hop/reggae i poetka. Eklektyczna twórczość artystki to kombinacja wielu różnych styli muzycznych. Widoczne inspiracje reggae, hip-hop i nowoczesny R’n’B, miesza ze staromodnym …

Porównywana do Ms. Lauryn Hill, Neneh Cherry i Erykah Badu autorka międzynarodowego hitu „Heartbeat”, Nigeryjka Nneka, wystąpi na 16 września w Krakowie i 17 wrześniaw Warszawie!

Nneka to wokalistka soul/hip-hop/reggae i poetka. Eklektyczna twórczość artystki to kombinacja wielu różnych styli muzycznych. Widoczne inspiracje reggae, hip-hop i nowoczesny R’n’B, miesza ze staromodnym soulem, gatunkiem afrobeat i klasycznym bluesem.

Drzwi: 18:30

Start: 20:00

============

- Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.

- Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb

- Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod na telefonie

- Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

148,70 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.