Przejdź do głównej treści strony

NNEKA | WARSZAWA

12.04.2024, piątek, 20:00 Otwarcie bramek: 18:30
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Porównywana do Ms. Lauryn Hill, Neneh Cherry i Erykah Badu autorka międzynarodowego hitu „Heartbeat”, Nigeryjka Nneka, wystąpi na 10 kwietna w Krakowie i 12 kwietnia w Warszawie!

Nneka to wokalistka soul/hip-hop/reggae i poetka. Eklektyczna twórczość artystki to kombinacja wielu różnych styli muzycznych. Widoczne inspiracje reggae, hip-hop i nowoczesny R’n’B, miesza ze …

Porównywana do Ms. Lauryn Hill, Neneh Cherry i Erykah Badu autorka międzynarodowego hitu „Heartbeat”, Nigeryjka Nneka, wystąpi na 10 kwietna w Krakowie i 12 kwietnia w Warszawie!

Nneka to wokalistka soul/hip-hop/reggae i poetka. Eklektyczna twórczość artystki to kombinacja wielu różnych styli muzycznych. Widoczne inspiracje reggae, hip-hop i nowoczesny R’n’B, miesza ze staromodnym soulem, gatunkiem afrobeat i klasycznym bluesem.

Drzwi: 18:30

Start: 20:00

============

- Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.

- Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb

- Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod na telefonie

- Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

Bilety

Bilety chwilowo niedostępne

Poszukaj wydarzenia w innym terminie i miejscu.

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.