Biletomat Muzyka klubowa One Night In Sopot - SNTS Live

Muzyka klubowa: One Night In Sopot - SNTS Live

Bilety na clubbing

One Night In Sopot - SNTS Live

termin

So, 27 maja 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 10 maj 2017 21:25

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 26 maj 2017 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 27 maj 2017 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Klub Sfinks700 prezentuje: One Night In Sopot ╳ SNTS [live]

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
☄ SNTS live (Horizontal Ground / Sacred Court / Niemcy)
☄ Vacos
☄ rafiQue
☄ John Waiter

☄ vj: rybskie


FOUNTAIN
☄ Twin Prix
☄ Detoxic
☄ Noisy
☄ Tilo

Pora zakreślić datę w kalendarzu. Pora odwołać plany, przełożyć spotkanie z rodziną, uprzedzić bliskich, żeby nie czekali z kolacją. Pora zerwać hamulce, zostawić za sobą ostatnie bariery i znów skoczyć w ciemną toń wypełnioną basem i elektroniką. Bez oglądania się za siebie, bez łapania oddechu, bez konsekwencji. Znów nadchodzi ta jedna, jedyna noc w miesiącu - One Night In Sopot.

Brudny klimat berlińskich podziemi; eksperymentalne dźwięki łączące chaos z bujającym, transowym rytmem techno; nowoczesne, połamane i nieoczywiste dropy - to wszystko znajdziesz w muzyce SNTS, który tą noc będzie celebrował w Sfinksie z nami. Najlepsze europejskie kluby i festiwale, które szerokim łukiem omijają komercyjną, radiową papkę biją się o jego live sety. Zresztą, wystarczy posłuchać jakiejkolwiek jego produkcji, włączyć któryś z miksów, a jasne stanie się, dlaczego musisz tu być.

Lokalna, trójmiejska załoga również nie pozwoli odpocząć Twoim nogom. Doskonale znany bywalcom Sfinksa Vacos, Rafique, którego sety regularnie ściągają tłumy i John Waiter to nazwiska, które gwarantują, że poziom emocji nie spadnie nawet przez chwilę. A jeśli - to na pewno nie z ich winy…

Jest jeszcze jeden argument, dla którego pora zapamiętać tę datę i imprezę. Na fontannie 30-tkę będzie obchodził niezniszczalny, wiecznie młody, pół zwierzę, pół maszyna - Michał Mielus. Człowiek nie do zdarcia, który jednym haustem opróżnia pół kega, a później jest w stanie ogarnąć każdego artystę każdego kalibru - kto zna tę rumianą mordę, ten wie o czym mowa. I wie też, że tej nocy na fontannie nikt za kołnierz wylewać nie będzie.

A zadbają o to lokalni wariaci ze swoimi połamanymi, chorymi dźwiękami drum’n’bass i breakbeat - Twin Prix, Detoxic, Noisy i Tilo.

Kalendarz zakreślony? Plany zmienione? Znajomi uprzedzeni? Dobrze, widzimy się tam gdzie zawsze.

➤ www.facebook.com/SNTS-477350175608910/
➤ www.residentadvisor.net/dj/snts
➤ soundcloud.com/sntsrecords

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl