Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika Proper Tempo with Axel Karakasis

Elektronika: Proper Tempo with Axel Karakasis

Bilety na Elektronika

Proper Tempo with Axel Karakasis

termin

So, 17 marca 2018 godz. 22:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Finest Rumble

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 mar 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 16 mar 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 17 mar 2018 19:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Axel Karakasis w Gdańsku!

Axel Karakasis / Peter Fern / Dastin

Już 17 marca zapraszamy na nowy cykl imprez w gdańskim B90.

Pierwsza edycja "Proper Tempo" gościć będzie Greckiego TECHNO weterana, który na codzień mieszka w Berlinie. Pod koniec lat 90' Axel Karakasis rezydował w topowych Ateńskich klubach doprowadzając swoimi energetycznymi setami zgromadzoną publiczność do szaleństwa. W 2001 roku zadebiutował producencko singlem "Prolog" u boku Marco Bailey'a, Christiana Varela'y, Oxia'y i międzynarodowa kariera Axela wystartowała z kopyta. Współpracując z takimi labelami jak MB Elektronics, Intec Records czy Primate zdobył miano "najbardziej rozpoznawalnego Greckiego DJ'a". Zapraszany był do najlepszych klubów na świecie m.in. REX Club (Paryż), Womb (Tokio), Turnmills (Londyn) a trasy koncertowe obejmowały Szwajcarię, Hiszpanię, Czechy > (Apokalypsa), Japonie, Chorwacje > (Rabac Festival), Słowienie, Ukraine oraz Holandię > (Awakenings).

Obecnie wydaje na takich labelach jak: Kombination Research, 1605, Respect Records etc. oraz prowadzi swoją wytwórnię Remain Records.

https://soundcloud.com/axel-karakasis
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Dastin to szczeciński dj / producent, który w 2009 jako pierwszy polak wydaje swoją autorską EP w legendarnym holenderskim labelu Patterns Records. Pojawia się na nim jeszcze raz tego samego roku z EP'ką w kolaboracji z hiszpańskim producentem Rantan'em. Rok 2010 to czas zmian i czas na nowe projekty. Z początkiem tego roku rusza nowy polski labelDual Force Records, który zakłada we współpracy z wieloletnim przyjacielem , djem i producentem ze Stargardu Szczecińskeigo Peter'em Fern. W tym samym roku jeden z najlepszych polskich dji - Siasia prosi go o wykonanie remixu dla jego utworu "Endeavaur", który nakładem Dirty Stuff Records ląduje na 18 pozycji w setce najlepiej sprzedających się tracków techno na największym sklepie internetowym beatport.com. Dodatkowo remix ten zauważył sam Umek, który uplasował go na 3 miejscu w swoim wrześniowym TOP 10 Charts. W 2013 roku zaczyna współpracę z najlepszym polskim djem i jednym ze swoich największych autorytetów jakim jest Jarek Czechowski znany bardziej jako Angelo Mike. Jest to niewątpliwie wielkie wyróżnienie a zarazem potwierdzenie tego, że kierunek w którym Dastin podąża jest zdecydowanie dobrym kierunkiem. Pasja, talent ale przede wszystkim upór, wytrwałość i ciężka praca pozwoliły mu na wydanie ponad 100 utworów w ponad 20 wytwórniach z całego świata w tym m.in: Phobiq Recordings, Globox, Gain, Naked Lunch, Patterns, Sisma, Inter Tech Records, Sub Cult, Techment.

https://soundcloud.com/dastin
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Peter Fern, postać która jest i będzie od zawsze kojarzona ze szczecińską sceną muzyki techno. Od wielu lat dj, producent oraz realizator dźwięku. Jego przygoda ze sceną techno sięga jeszcze czasów legendarnego klubu LOKOMOTYWA w Szczecinie.
Jeden z nielicznych polskich artystów, którzy występowali na takich imprezach jak Love Parade, Mayday, Global Gathering czy Soundtropolis. Autorskie utwory oraz remix'y sygnowane marką Peter'a grane są w wielu zakątkach świata i supportowane przez najlepszych dj-ów z gatunku. Jego track "Underground Resistance" wydany nakładem labelu Techburst zmiażdzył listę top 100 sprzedaży HardTechno w Beatport plasując się na 1 miejscu.

https://soundcloud.com/peterfern

https://www.facebook.com/events/144836432983667

Do zobaczenia !!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie