Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika Prozak na dachu w. Wirski/ MISBHV rec.

Elektronika: Prozak na dachu w. Wirski/ MISBHV rec.

Bilety na Elektronika

Prozak na dachu w. Wirski/ MISBHV rec.

termin

So, 29 sierpnia 2020 godz. 16:00

miejsce

Hotel Poleski
Sandomierska 6, 30-310 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 29 sie 2020 13:00

20 PLN

Wyprzedane


 

📄Zakończenie sezonu letniego na dachu!

WIRSKI, MEG, OSCAR THOUS

 

Zakończenie sezonu letniego na dachu. 29 sierpnia zagra Tomek Wirski, dyrektor kreatywny MISBHV, założyciel wytwórni MISBHV, gdzie na pierwszej epce znaleźć można produkcje DJa HELLa, czy Wolframa.

„W szacunku do muzyki i w szacunku do mody chciałbym połączyć te dwa światy.” tak Tomasz o powstaniu nowego wydawnictwa mówił w wywiadzie dla Vogue.
Wirski od bardzo wielu lat związany jest z branżą muzyczna, a imprezy pod szyldem SUPRA1, duetu, który współtworzył wyprzedawały krakowskie kluby ( m.in. piwnice starego jeszcze Prozaka ).

Swoją historię tak podsumowuje dla magazynu VOGUE:
„– Idea klubu jako strefy wolności, bezpieczeństwa, schronienia, indywidualizmu była mi bliska od moich pierwszych doświadczeń życia nocnego w Wiedniu i Berlinie w latach 2000. Zacząłem od organizowania imprez, nieco później zacząłem grać sam, wreszcie, wraz z moim najlepszym kumplem, produkować – opowiada. A skalę zaangażowania potwierdzają sukcesy. – Naszą muzykę grała Mary Anne Hobbs, legendarna prezenterka pasma eksperymentalnego w BBC Radio 1 i Basement Jaxx, Diplo i wielu innych na największych festiwalach świata. Nie był to częsty przypadek w Polsce w tamtych latach. Był to formacyjny okres mojego życia – mówi Wirski. I dodaje: – Jako DJ jestem wychowany na eksperymentalnej szkole brytyjskiej. Bliscy są mi i Actress, i świętej pamięci Andrew Weatherall. Oboje grali muzykę wedle logiki emocji, a nie polityki czy gatunku.”

WIRSKI
MEG
OSCAR THOUS

AFTER: -2 Prozak 2.0

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

PROZAK 2.0 NA DACHU