Przejdź do głównej treści strony

Ramona Rey: Back to the future

24.11.2023, piątek, 21:30
Hala Odra, Szczecin Bulwar Maurycego Beniowskiego, 70-634 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

KONCERT PRZEŁOŻONY Z 29 WRZEŚNIA NA 24 LISTOPADA 2023 ROKU.

Ramona Rey - niezależna, wielowymiarowa i wierna sobie.

Śpiewa odkąd pamięta, pisze teksty, pisze muzykę, kreuje swoje teledyski. Ukończyła wydział wokalny na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wraz z Tel Araña tworzą jeden organizm muzyczny przez lata uznawany za wizjonerski i …

KONCERT PRZEŁOŻONY Z 29 WRZEŚNIA NA 24 LISTOPADA 2023 ROKU.

Ramona Rey - niezależna, wielowymiarowa i wierna sobie.

Śpiewa odkąd pamięta, pisze teksty, pisze muzykę, kreuje swoje teledyski. Ukończyła wydział wokalny na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wraz z Tel Araña tworzą jeden organizm muzyczny przez lata uznawany za wizjonerski i wyprzedzający swoje czasy.
Przyszedł czas na koncert : „Back to the future” - Powrót do przyszłości”.

Będzie to zbiór wybranych utworów z 4 albumów twórczości Ramony Rey, które z różnych powodów przez lata nie znajdowały swojego miejsca w setlistach koncertowych.
Może były zbyt ciche, intymne, nieufne. 29 września zabrzmią w Hala Odra w nowych i klasycznych aranżacjach utwory takie jak „Nieprawda”, „Układ gwiazd”, "Kocham", "To minie" i wiele, wiele innych tajemniczych utworów Ramony Rey.


Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

45 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.