Przejdź do głównej treści strony

Ray Wilson - koncert w JOK Jarocin

06.10.2018, sobota, 19:00
JOK Jarocin, Jarocin plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1, 63-200 Jarocin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Wstęp: 18:00, koncert: 19:00

Ray Wilson – były wokalista GENESIS zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał.
Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od powstania jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów, …

Wstęp: 18:00, koncert: 19:00

Ray Wilson – były wokalista GENESIS zaprezentuje podczas koncertu zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy jak i autorski materiał.
Rok 2018 nie tylko zwiastuje 50 lat od powstania jednego z najlepszych zespołów rockowych na świecie, grupy Genesis, ale także pięćdziesiąte urodziny jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów, jakim bez wątpienia jest Ray Wilson. Ostatnie lata były dla Raya Wilsona bardzo owocne, na rynku pojawiły się aż trzy nowe albumy artysty- akustyczny “Song for a friend”, “Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym a także album LIVE “Time and Distance”. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości szkota ale przede wszystkim wielkich przebojów jak np. “Another day in paradise”, “Land of confusion”, “Follow you follow me” czy “Congo” .
Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Wcześniej, w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów, w tym był numerem 1 w UK. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Kategoria III (siedzące)

Kategoria III (siedzące)

42,00 zł

Kategoria II (siedzące)

Kategoria II (siedzące)

52,30 zł

Kategoria I (siedzące)

Kategoria I (siedzące)

62,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.