Przejdź do głównej treści strony

REZONANS V

12.01.2019, sobota, 22:00
Sfinks700, Sopot Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Otwarcie nowego roku z Rezonansem nikogo chyba nie rozczaruje. Zgodnie z obietnicą będzie mocno i bezkompromisowo. Takiej imprezy w Sfinks700 jak do te pory nie było! Obiecuję, że to kurs na którym pozostajemy. Bez zbędnych wstępów zapraszam Was serdecznie na V edycję Rezonansu na której, specjalnie dla Was, zagrają:

Cleric – …

Otwarcie nowego roku z Rezonansem nikogo chyba nie rozczaruje. Zgodnie z obietnicą będzie mocno i bezkompromisowo. Takiej imprezy w Sfinks700 jak do te pory nie było! Obiecuję, że to kurs na którym pozostajemy. Bez zbędnych wstępów zapraszam Was serdecznie na V edycję Rezonansu na której, specjalnie dla Was, zagrają:

Cleric – dj i producent którego nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba! Na scenie od 2012. Jego sety i muzyka wydawana na takich labelach jak ARTS, FIGURE • i jego własna C L E R G Y mówi sama za siebie! Pełna emocji i głębokich brzmień z pewnością zadowoli nawet tych najwybredniejszych!

Adriana Lopez – niesamowity talent! Po jej występie w Berghain / Panorama Bar wiosną tego roku ciągle dudni mi w głowie! Nic w tym dziwnego! Perfekcja, moc, hipnotyczny, latynoski styl grania tyle mogę powiedzieć by Was zachęcić. Z pochodzenia Kolumbijka , Adriana mieszka w Barcelonie. Wydaje dla takich labeli jak Semantica Records, Modularz, Pole Group a także na swoim własnym Grey Report. Na początku tego roku dołączyła na stałe do kolektywu Pole Group co wystawia jej najwyższą z możliwych ocen w świecie muzyki elektronicznej. Jeszcze mało znana w Europie, po raz pierwszy w Polsce – specjalnie dla Was w Sfinksie!

Wrong Assessment – pochodzący z Milanu Marco to zdecydowanie jeden z moich ulubieńców! Jego twórcze moce nie mają chyba końca! Zestawienie go z Cleric wydaje się tak logiczne jak to że po „A” mówimy „B”! Publikował na takich labelach jak M_REC, EarToGround, Mord Records, Planet Rhythm i moja ukochana Clergy! Jego muzyka i remixy to prawdziwe perełki a kiedy staje za adapterami ludzie zapominają o całym świecie! Szczególnie polecam Wam jego autorski projekt AWRY, każda z płyt wydanych na tej platformie jest warta górę złota – i ja je mam!

Krypt – Poznański DJ i producent, eksperymentujący w swoich początkach z DnB od kilku lat pozostaje w klimacie 4x4! Wydaje od 2012 a jego autorski projekt Rezonal wspieram jak tylko mogę! Druga EPka wydana wspólnie z Eastern Renaissance to prawdziwe złoto! Bardzo pragnę przedstawić go Sfinksowej publiczności!

Fontanna to jak zwykle rezydenci cyklu i Przyjaciele! Specjalnie dla Was:

Ville Vähäsaari (mbar ) – Pochodzący z Vaasa a żyjący od wielu lat w Berlinie Ville Vähäsaari to prawdziwy muzyczny poszukiwacz, który kocha deepowo-dubowy house, bujające techno i dające niezłego kopa brzmienie electro. Jego nadzwyczajne umiejętności i styl, które pokazuje za deckami, nie zawodzą nikogo, kto ma okazję go posłuchać.Będąc zagorzałym entuzjastą winyli, w swoich setach Ville prezentuje najnowsze trendy z dużą dozą klasycznych brzmień, aby stworzyć spójny obraz tego, o co chodzi w electro, techno i muzyce house. Gładkie rytmy oraz wyraziste, piękne melodie – to właśnie cały Ville Vähäsaari. Fundator wspaniałego labelu No Future But What We Make - którym zarządza wraz z Juho Kusti.

Diana d'Rouze – jedna z najlepszych Polskich DJ! Rezydentka Sfinksa i osoba, która przez wiele wiele lat tworzyła wyjątkowa atmosferę jaka otaczała to miejsce! Na jej muzyce wychowało się kilka pokoleń nie tylko trójmiejskich miłośników muzyki elektronicznej! Niesamowity styl grania i wspaniała selekcja. Jestem zaszczycony że Diana przyjęła moje zaproszenie!

Repulse – współautor projektu „House Sound of Słupsk”, Rezonansowy rezydent jak co każdą edycję zaczaruje dla Was fontannę!

Ceny Biletów:
- Pierwsza Mikołajkowo – Świąteczna Pula w cenie 55zł i ograniczonej ilości dostępna wkrótce!

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

57,70 zł

Standard

Standard

67,90 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.