Przejdź do głównej treści strony

SŁOŃ | Toruń

08.10.2023, niedziela, 20:00
Lizard King Toruń, Toruń Kopernika 3, 87-100 Toruń
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


SŁOŃ, a właściwie Wojciech Zawadzki urodziny 27.11.1983 w Poznaniu.

Różnorodność - łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi, hardcore'owymi i metalowymi -jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia. Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe -samplowane lub elektroniczne -tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność z …


SŁOŃ, a właściwie Wojciech Zawadzki urodziny 27.11.1983 w Poznaniu.

Różnorodność - łączenie fascynacji hip-hopowych z rockowymi, hardcore'owymi i metalowymi -jest jedną z najważniejszych cech dzisiejszego stylu Słonia. Choć na ogół nagrywa on utwory klasycznie rapowe -samplowane lub elektroniczne -tkwi w nich rockowy puls i pazur, atmosfera i intensywność z rodzaju tych, których prędzej uświadczy się na hardcore'owych albo punkowych gigach.

Po raz pierwszy na szeroką skalę słuchacze mogli się o tym przekonać w 2008 roku, gdy w podziemiu ukazał się imienny krążek Wyższej Szkoły Robienia Hałasu, czyli duetu, który Słoń tworzy z innym poznańskim MC, Shellerinim. Mniejsza o popularność, jaką nazwa zespołu cieszy się po dziś dzień w Internecie -lepszym miernikiem siły rażenia tego wydanego własnym sumptem krążka jest imponująca jak na nie legal (zwłaszcza w tamtych czasach) liczba ponad dwóch tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

W maju 2009 ukazał się pierwszy album solowy Słonia zatytułowany "Chore melodie" utrzymany w stylistyce horrorcore, dzięki któremu artysta stał się czołowym reprezentantem tego gatunku w Polsce. W 2012 roku do powszechnej sprzedaży trafiła pierwsza produkcja WSRH pt. "Szkoła wyrzutków". Wydawnictwo odniosło sukces fonograficzny plasując się na 5. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w kraju.W duecie z producentem muzycznym Mikserem Słoń nagrał materiał pt"Demonologia" (2010) oraz "Demonologia2"(2013)- trzy płytowe wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu zestawienia OLiS. W kolejnych latach Słoń postawił na solowe projekty, a Brain Dead Familia" -2015 i "Mutylator" -2018 solidnie ugruntowały jego pozycję na rodzimym rynku fonograficznym.

W grudniu 2020 ukazał się czwarty solowy album Słonia pod tytułem "Redrum", który powstawał pod roboczym tytułem "Czerwony Rum" i został zrealizowany we współpracy z jednym producentem. Za wszystkie bity odpowiada Chris Carson, a na płycie nie pojawili się żadni dodatkowi goście. 

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.


Bilety

Wyprzedane

II Pula

Standard

74,50 zł

III Pula

Standard

84,80 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.