Przejdź do głównej treści strony

OPAŁ 音乐 Koncert | Poznań

31.05.2024, piątek, 20:00 Otwarcie bramek: 18:00
Nocny Targ Towarzyski, Poznań Kolejowa 23, 60-715 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

OPAŁ NA NTT ❤️‍🔥

Obecność Opała na scenie to prawdziwie hip-hopowa droga. Raper z długoletnim stażem, kojarzony początkowo z horrorcorem, w ciągu ostatnich lat zdecydowanie zmienił swój kierunek. Bardzo osobiste i intymne teksty połączył z niewiarygodnym postępem muzycznym i życiowym. Konsekwentna praca zaowocowała zbudowaniem swojego, nie tak małego, królestwa muzycznego, …

OPAŁ NA NTT ❤️‍🔥

Obecność Opała na scenie to prawdziwie hip-hopowa droga. Raper z długoletnim stażem, kojarzony początkowo z horrorcorem, w ciągu ostatnich lat zdecydowanie zmienił swój kierunek. Bardzo osobiste i intymne teksty połączył z niewiarygodnym postępem muzycznym i życiowym. Konsekwentna praca zaowocowała zbudowaniem swojego, nie tak małego, królestwa muzycznego, które z każdym dniem zwiększa swoje wpływy.

Koronnym wydarzeniem jednak została premiera albumu "Pierwsza jesień bez depresji", który udowodnił niesłychaną wrażliwość artystyczną Opała. Krążek pełen refleksji i wyciągnięcia wobec słuchaczy swego serca na dłoni to swoiste oparcie w jesienno-zimowej chandrze, dotykającej każdego z nas. Ciężko odmówić efektów tej kuracji - zwiększające się grono oddanych fanów, zarówno na serwisach streamingowych, jak i na koncertach, przekonuje nas do tego, że to dopiero początek jeszcze większych rzeczy.

INFO:

WEJŚCIE: 18:00

START KONCERTU: 20:00

WSTĘP: +18

poniżej 16 r.ż. z opiekunem

od 16 do 18 r.ż. ze zgodą opiekuna

(link do zgody: bit.ly/3KmeOW5)


Bilety

Wyprzedane

I Pula

STANDARD

59,00 zł

II Pula

STANDARD

69,00 zł

III Pula

STANDARD

79,00 zł

IV Pula

STANDARD

89,00 zł

VIP (miejsce na antresoli)

VIP

120,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.