Przejdź do głównej treści strony

SnowFest Festival 2024

01.03.2024, piątek, 18:00 - 03.03.2024, niedziela, 05:00
Amfiteatr Skalite, Szczyrk Deptak nad Żylicą, 43-370 Szczyrk
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

SNOWFEST FESTIVAL – SZCZYRK / 1-2 marca 2024

Największy festiwal muzyki i sportów zimowych od 2014 roku gwearantuje niezapomniane emocje. 11. edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się 1 i 2 marca 2024 w Szczyrku.

Fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki po raz kolejny przekonają się że perła Beskidu Śląskiego - …

SNOWFEST FESTIVAL – SZCZYRK / 1-2 marca 2024

Największy festiwal muzyki i sportów zimowych od 2014 roku gwearantuje niezapomniane emocje. 11. edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się 1 i 2 marca 2024 w Szczyrku.

Fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki po raz kolejny przekonają się że perła Beskidu Śląskiego - Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów.
Jest to także doskonała propozycja dla osób, które nie zapadają w festiwalowy zimowy sen i chcą się bawić oraz tańczyć bez względu na porę roku.

Program muzyczny wydarzenia jest bardzo zróżnicowany - od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę.
Dotychczas na festiwalu wystąpili m.in.: Mos Def, Sigma, Vitalic, Dimension, Goldie, 2manydjs, Metrik, Shy FX, Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonowców. 

SnowFest Festival to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku oraz spektakularne zawody sportowe, w których udział biorą czołowi riderzy snowboard i freeski. W nadchodzącej edycji organizatorzy nawiązali również współpracę z PZN w zakresie organizacji zawodów rangi FIS w konkurencji BIG AIR Snowboard i Freeski.

LINE-UP:
- RUDIMENTAL
- DELTA HEAVY
- LORDOFON
- ŚW. BASS

REGULAMIN WYDARZENIA

Bilety

Aktywne

EARLY REGULAR

259 zł
Do wyczerpania
Wyprzedane

Standard

EARLY BIRD

219 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.