Biletomat Imprezy Sq na Dziedzincu pres. Neevald Nameday

Imprezy: Sq na Dziedzincu pres. Neevald Nameday

Bilety na imprezę

Sq na Dziedzincu pres. Neevald Nameday

termin

So, 01 lipca 2017 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 29 cze 2017 08:34

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 30 cze 2017 18:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄SQ na Dziedzińcu powraca!

LIVE:

Jacob A- vocal
Mj Sax - Sax
Pookachu - drums
Patrick Ex Diff - trumpet
Bartek Lewandowski - acoustic guitar

DJS:
neeVald
Pete Grace
Mibro
Tom45
& Special Guests

To już tradycja, że w pierwszą sobotę lipca w ramach SQ na Dziedzińcu świetujemy imieniny neeValda! Nie inaczej będzie tym razem!

Set didżejskie zaproszonych przez niego gości + “muzyka na żywo”: będzie trąbka, będą bebny, będzie gitara, wszystko będzie! ;)

O SOLENIZANCIE:
Panie i panowie, oto numer 1 i zdobywca statuetki Munoludy 2014 w kategorii DJ/PRODUCENT ROKU! Jak napisał portal muno.pl w podsumowaniu głosowania: " Piotr Niwald od lat zaraża miłością do muzyki house za pośrednictwem fal radiowych, poprzez występy w klubach w Polsce i na Białej Wyspie. Jest międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora na Ibizie, prowadzi też autorską audycję Sexy Sunday w tamtejszej rozgłośni Ibiza Global Radio. Neevald cieszy się ogromną sympatią polskich miłośników muzyki house, którzy swoimi głosami zapewnili mu miejsce na samym szczycie naszej listy!"


O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 - Wonderland”:

Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra... Witajcie w Wonderland!

Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów - odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ - Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl!