Przejdź do głównej treści strony

SQ na Dziedzińcu: El Castillo! pres Taste The Music Night

18.08.2018, sobota, 22:00
Dziedziniec CK Zamek, Poznań ul. Św. Marcin 80/82, Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

W sobotę 18 sierpnia muzyczne stery na Dziedzińcu Zamkowym przejmują artyści związani z wytwórnią Taste The Music!

El Castillo - zamek w centrum gorącego Poznania. Kultowy dziedziniec już od dwunastu lat gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. W tym roku wybuchnie hiszpańską fiestą, muzycznie i wizualnie przenosząc do gorącej …

W sobotę 18 sierpnia muzyczne stery na Dziedzińcu Zamkowym przejmują artyści związani z wytwórnią Taste The Music!

El Castillo - zamek w centrum gorącego Poznania. Kultowy dziedziniec już od dwunastu lat gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. W tym roku wybuchnie hiszpańską fiestą, muzycznie i wizualnie przenosząc do gorącej i hedonistycznej południowej Europy. Niczym na Elrow, cyklu imprez wywodzących się z obrzeży Barcelony, powitają Was szalone dekoracje, ekstrawaganckie kostiumy i niepowtarzalny klimat. Na rozgrzanym betonie poczujecie się jak na żółtych piaskach roztańczonej Ibizy. Jedno jest pewne, SQ na Dziedzińcu znowu zatętni życiem, a w przewodach głośników popłynie gorąca hiszpańska krew.

To zamek z innego wymiaru. Przekrocz jego progi, a najlepsza muzyka wskaże Ci drogę. Poczuj, jak opuszcza Cię codzienność. Wejdź do miejsca, w którym w nocy świeci słońce, a zamiast deszczu z nieba pada konfetti. Uracz się pysznymi setami niczym tapasami. Niczym torreadorzy rozwiniemy przed Tobą czerwoną płachtę umiłowania lata, luzu i beztroski. Najlepsze housy i tech housy, kolorowe przebrania, kreatywne dodatki, piękni, opaleni ludzie, którzy nie myślą o jutrze…

Kwintesencja hiszpańskiego espectáculo w każdą sobotę na dziedzińcu zamku cesarskiego!

#####################

18.08
Dave Mayer
Loui PL
Tommy Gustav
John James on VOCAL
Asca
Deep Infect

start: 22:00
Dziedziniec Zamkowy, wejście od Al. Niepodległości
bilety: przedsprzedaż 25 zł (ilość ograniczona) | w dniu imprezy 30 zł do 23:30 / 35 zł po 23:30

Dziewczyny do 23:00 wstęp FREE!

UWAGA!
W przypadku złej pogody, impreza będzie przeniesiona do klubu SQ.

###################

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką House. Dla TTM wydawali swoje autorskie produkcje oraz remiksy tacy artyści jak Dj Yass, Alfred Azzetto, Daniel Bovie, Dave Mayer, Seb Skalski, Groove Cocktail, Loui & Scibi, Twins of Sound oraz wielu innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

26,90 zł

Standard

Standard

32,40 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.