Biletomat Imprezy Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

Imprezy: Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

Bilety na imprezę

Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

termin

So, 17 marca 2018 godz. 22:00

miejsce

Schron
Kościuszki 68, 61-818 Poznań

organizator

Schron

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 17 mar 2018 18:00

25 PLN

Wyprzedane

 

📄Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

Techno Bunker pres. Bear'lin Station w / Introversion / Thomas Luke

Rekruci,

Kiedy w lutym 1945 r. opadł kurz po bitwie o Poznań, zniszczenia zabudowy stolicy Wielkopolski sięgnęły 55%. Cytadela, ostatni punkt niemieckiego oporu, poddała się rankiem 23 lutego 1945 r., po pięciodniowym oblężeniu.

Dzisiaj załoga Techno Bunker wzywa Was do kolejnego szturmu na poznańskie fortyfikacje. Już 17 marca stanowiska bojowe klubu Schron obsadzi elitarny skład wirtuozów techno-oblężenia o międzynarodowych korzeniach – swoją reprezentację wystawią Berlin, Genewa i Warszawa oraz lokalne oddziały muzycznej partyzantki.

Ta wyjątkowa kolaboracja organizowana jest pod banderą showcase’u Bear'lin Station – kolektywu znajdującego się na silnej fali wznoszącej, który w niemieckojęzycznej części Europy wsławił się dowództwem w undergroundowych manewrach techno, prowadzonych m.in. w szwajcarskim rejonie Valais i w Genewie, a także na ziemiach berlińskich w takich lokalizacjach, jak Humboldthain Club czy VOID Berlin. Ich koncept opiera się na szybkiej ofensywie w tempie powyżej 130 bpm z silnym wsparciem ciężkiej artylerii i jednostek chemiczno-kwasowych.

Wykłady poprowadzą:
- Introversion – niezwykle utalentowany reprezentant młodego pokolenia, wydający w ARTS, a rezydujący w Berlinie. Po udanych manewrach na poligonach Warszawy i Wrocławia, swoje umiejętności zaprezentuje w Poznańskim Okręgu Wojskowym, serwując mocne, wyraziste dźwięki melodyjnego i melancholijnego industrialu z eksperymentalnym zacięciem. Sam o sobie pisze krótko: „Rough, melancholic, 90s Techno” – trzy epitety, które będziecie mogli odkryć w tysiącach różnych odcieni.
https://www.facebook.com/introversion.techno/
https://soundcloud.com/introversion_berlin

- Thomas Luke – filar załogi Techno Bunkra. Doskonale znany naszym rekrutom ze stale ewoluującej, mocnej, acidowej musztry, z każdym starciem zwiększa liczebność podążającego za nim plutonu. Jego ostatnie sukcesy na europejskich scenach zaowocowały m.in. nawiązaniem trwałego sojuszu z Bear’lin Station i niezapomnianym szturmem na wybrzeże Gdyńskie w Drugi DOM, a teraz przyszedł czas na Wielkopolskę.
https://www.facebook.com/DjThomasLuke/

Reszta ?
- TBA
- TBA
- TBA
- TBA

Zajęcia odbędą się na dwóch scenach, we właściwej dla Bunkra scenerii i zostaną podporządkowane ćwiczeniom praktyczno-taktycznym z przełamywania oporu i własnych barier.

Start: 22:00
End: do zakończenia oblężenia

Tix: TBA

Rules: Bronić Schronu do ostatniego żołnierza

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl