Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy The Last LAB GAYA/B-DAY #6: Lulu Malina

Imprezy: The Last LAB GAYA/B-DAY #6: Lulu Malina

Bilety na imprezę

The Last LAB GAYA/B-DAY #6: Lulu Malina

termin

Pt, 19 maja 2023 godz. 00:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

LEM TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 18 maj 2023 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 19 maj 2023 20:00

40 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na The Last LAB GAYA/B-DAY #6: Lulu Malina, 19 maja w Poznaniu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Witaj, to ja, GAYA.

Natura rozkwitła mocą wiosennych barw, by już niedługo powitać ciepło letnich nocy. W rocznicę mojej pierwszej celebracji natury nadszedł czas pożegnania. Choć wiosna trwa w najlepsze, również mój LABowy dom po 10 latach postanowił zamknąć swe drzwi poszukiwaczom nocnych wrażeń. Odważysz się potowarzyszyć mi w tę ostatnią noc?
Wspólnie podziękujmy naturze obdarzającej nas soczystą zielenią i wonią fioletowych kwiatów. Ponownie oddtańczmy taniec szczęścia wokół mojego drzewa pośrodku LABowej krainy snów.
Już po raz szósty i ostatni w LABie zapraszam Cię na zderzenie z czystą energią płynącą z zakamarków pięknego wiosennego świata. Przygotuj się na niezwykłe doznania i ogrzanie muzyką wprost z serca orientu. Specjalnie dla Was, na polanie nieopodal drzewa, mój dobry przyjaciel, Hugo Kowicki, na płótnie utkanym przez koniki polne uwieczni wiosenny zenit iluminacją barw.

GAYA to przede wszystkim pasja i przyjaźń. Bez wspaniałych wróżek i chochlików Lili Hauser wyczarowanie dla Was nocy pełnej wrażeń nie byłoby możliwe. Z każdą edycją rodzina GAYI rozrasta się jak przepiękny kwiatowy pejzaż.

Tym razem GAYA zaprosiła do pomocy wędrownych artystów z dalekich krain. W sercu GAYOWEGO lasu magią plemiennych dźwięków zaczaruje Was siostra GAYI Lulu Malina. Dołączą do niej również Nimm2 Łakocie i Endorfiny (Michał Łęcki i Kuba Kałamaja), Lili Hauser, Vozny, Shuster i Vladman.
Noc 19.05.2023 zbliża się wraz z każdym krokiem Matki Natury. Odwiedź LAB na Grochowych Łąkach by przejrzeć się w tafli wody zalanej światłem księżyca. Ostre promienie światła skumulowanego mocą przyjaźni otulą Cię dźwiękami podczas prapoczątku życia i piękna. Kto wie, może miniesz GAYĘ przechadzającą się w mglistym lesie?

Podczas piątej edycji zagrają dla Was:
- Lulu Malina
- Nimm 2
- Lili Hauser
- Vozny
- Vladman
- Shuster

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!