Przejdź do głównej treści strony

Czas jak rzeka - Tribute to Czesław Niemen | Szczecin

13.01.2024, sobota, 18:00
Dom Kultury 13 Muz, Szczecin plac Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

17 stycznia mija 20 rocznica śmierci Czesława Niemena.

Kariera Czesława Niemena rozpoczęła się w Szczecinie w roku 1962 kiedy to został laureatem „Złotej Dziesiątki” na I Festiwalu Młodych Talentów. Później latami zdobywał ogromną popularność - 17 lat z rzędu wybierany był w ankietach „Jazzu” i „Non Stopu” na najpopularniejszego i …

17 stycznia mija 20 rocznica śmierci Czesława Niemena.

Kariera Czesława Niemena rozpoczęła się w Szczecinie w roku 1962 kiedy to został laureatem „Złotej Dziesiątki” na I Festiwalu Młodych Talentów. Później latami zdobywał ogromną popularność - 17 lat z rzędu wybierany był w ankietach „Jazzu” i „Non Stopu” na najpopularniejszego i najlepszego wokalistę kraju. Zdobył też statuetkę amerykańskiego tygodnika muzycznego „Billboard” dla najpopularniejszego piosenkarza polskiego. W 1999 roku został wybrany w plebiscycie „Polityki” polskim wykonawcą wszech czasów.

Podczas tego koncertu wykonane zostaną najbardziej znane i lubiane piosenki Niemena, a zaśpiewa je wieloletni wokalista Trubadurów Piotr Kuźniak oraz finalista The Voice Senior Andrzej Szpak, a także szczecińska wokalistka, Natalia Wiśniewska.

Organizatorzy:

Dom Kultury „13 Muz”

Stowarzyszenie Pamięci Czesława Niemena w Szczecinie.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

42,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.