Przejdź do głównej treści strony

Tylko dla dorosłych. Wieczór z komedią, z burleską w tle

26.04.2024, piątek, 20:00
Centrum Kultury Lublin - Sala Kameralna, Lublin Peowiaków 12, 20-007 Lublin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

"Sceny, które nie weszły na NFZ - Znachor"
Idealne rozpoczęcie wieczoru dla dorosłych nie istnieje? No to patrzcie jak grupa Oł Maj Gad wjeżdża cała na biało ze swoim nowym programem! Jeśli przypadła Wam do gustu formuła "Sceny, które nie weszły" macie szansę wzięcia udziału w zupełnie nowym przedsięwzięciu, z zupełnie …
"Sceny, które nie weszły na NFZ - Znachor"
Idealne rozpoczęcie wieczoru dla dorosłych nie istnieje? No to patrzcie jak grupa Oł Maj Gad wjeżdża cała na biało ze swoim nowym programem! Jeśli przypadła Wam do gustu formuła "Sceny, które nie weszły" macie szansę wzięcia udziału w zupełnie nowym przedsięwzięciu, z zupełnie nowym tematem na tapecie. Zapraszamy na plan realizowanej na zlecenie Ministerstwa Zdrowia nowej wersji filmu "Znachor".
(Projekt realizowany bez konsultacji ze strukturami NFZ i Szaleństwa Narodowego)

Harpy Queen - lubelska tancerka, performerka i producentka wydarzeń burleskowych, wystąpi po raz pierwszy na Scenie Kameralnej Centrum Kultury w Lublinie ze swoim niesamowitym show tylko dla Was.

Bilet normalny - 60 zł
Stolik dla 4 osób - 200 zł (rezerwacja możliwa tylko w kasie)

Bilety

Aktywne

Normalny

60,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.