Przejdź do głównej treści strony

Warsztaty gry na bębnach afrykańskich | 6-8 lat

15.06.2024, sobota, 11:00
Dom Kultury 13 Muz, Szczecin plac Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy na warsztaty gry na bębnach, podczas których dzieci poznają kulturę Afryki Zachodniej, nauczą się budowania rytmu i wrażliwości muzycznej. Podczas warsztatów powstaje pozytywna, integrująca dzieci energia. Dzięki warsztatom bębniarskim rozwija się muzyczna wrażliwość, która motywuje dzieci do dalszych muzycznych poszukiwań i inspiracji, tym samym rodzi się w …

Zapraszamy na warsztaty gry na bębnach, podczas których dzieci poznają kulturę Afryki Zachodniej, nauczą się budowania rytmu i wrażliwości muzycznej. Podczas warsztatów powstaje pozytywna, integrująca dzieci energia. Dzięki warsztatom bębniarskim rozwija się muzyczna wrażliwość, która motywuje dzieci do dalszych muzycznych poszukiwań i inspiracji, tym samym rodzi się w nich nowa pasja. Gra na bębnach to również wspaniały pomysł na odstresowanie dzieci oraz uwolnienie ukrytego w nich potencjału muzycznego.

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Christo Radew.

Czas trwania: 45 min

Miejsce: Sala Lustrzana

Bilety: 30 zł

-------------------

Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu przed wydarzeniem.

Bilety

Wyprzedane

Standard

Bilet wstępu

31,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.