Przejdź do głównej treści strony

WAV.FORMS: MARSH

24.05.2024, piątek, 23:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

MARSH - producent i DJ, zasłużony dla brytyjskiej i światowej sceny melodic house, wystąpi 24 maja w warszawskim klubie NIEBO.

Tom Marshall to ulubieniec fanów wśród artystów renomowanej brytyjskiej wytwórni Anjunadeep i jedna z gwiazd sceny melodic house, Marsh od czasu swojego debiutu w połowie lat 2010. ukształtował wyraźnie ciepłe, …

MARSH - producent i DJ, zasłużony dla brytyjskiej i światowej sceny melodic house, wystąpi 24 maja w warszawskim klubie NIEBO.

Tom Marshall to ulubieniec fanów wśród artystów renomowanej brytyjskiej wytwórni Anjunadeep i jedna z gwiazd sceny melodic house, Marsh od czasu swojego debiutu w połowie lat 2010. ukształtował wyraźnie ciepłe, emocjonalne brzmienie. Inspirując się swoją nastoletnią miłością do bogatego emocjonalnie trance'u z początku lat 2000. i muzycznością takich crossoverowych actów drum & bassowych jak Pendulum, wcielił te różnorodne wpływy w wciągający i pełen duszy styl sygnowany swoim imieniem.

Marsh ma na swoim koncie trzy genialne albumy – jego debiutancki album „Life On TheShore” z 2017 r., album Anjunadeep „Lailonie” z 2020 r. I jego najnowsze dzieło, „Endless” z2023 r. To dzięki niemu Tom przekroczył miliony streamów, i zdobył uznanie największych artystów muzyki elektronicznej, w tym Jorisa Voorna, Cassiana, Pete'a Tonga, DIPLO iRÜFÜS DU SOL.

Oprócz budowania doskonałej reputacji producenta, Tom ugruntował swoją pozycję jako jeden z przedstawicieli nowego pokolenia DJ-ów, którzy podążają śladami pionierów progressive house'u, takich jak Eric Prydz i Sasha. Na swoim koncie ma już niezapomniane występy w prestiżowych miejscach, takich jak Printworks London i The Brooklyn Mirage.Dodajmy do tego szereg wyprzedanych koncertów, w tym w London Electric Brixton iExchange LA podczas jego ostatniej trasy koncertowej z albumem Endless. Tom prowadzi życie, do którego dążył od czasu, gdy stworzył swoje pierwsze bity dziesięć lat temu. Od czasu opuszczenia swoich korzeni w Wielkiej Brytanii na rzecz obecnego domu w Ameryce Północnej, i nomadycznego, wiecznie koncertującego trybu życia, Tom regularnie publikuje kwartalne transmisje na żywo wyłącznie na swoim kanale na YouTube, zdobywając miliony wyświetleń. Lokalizacje obejmują Seven Sisters w Wielkiej Brytanii, Estes Park w Kolorado, USA, i ostatnio Castello Zamittello na Malcie.

Marsh nieustannie poszukuje nowych brzmień i muzycznego ducha, a jego rzemiosło pomaga mu wyrazić swoje emocje i radzić sobie z wyzwaniami życia. Marsh uosabia emocjonalny wkład i pełne oddanie swojemu sztuce, fanom i kulturze, i jest konsekwentny we wszystkim, co robi. I we wszystkim, co zamierza zrobić...


Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

83,80 zł

W dniu wydarzenia

Standard

94,40 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.