Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Werusha

Pop: Werusha

Bilety na Pop

Werusha

termin

Pt, 02 czerwca 2023 godz. 19:00

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert WERUSHA, 2 czerwca w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

WERUSHA – muzyczne trio z Krakowa, założone przez aktorkę oraz dwóch muzyków. W pełni autorska muzyka. Wszechstronni artystycznie i zawodowo, we wspólnym projekcie stawiają na łączenie popu, folku, bluesa z poezją współczesną, której autorką jest liderka zespołu – Weronika.
Kobiecy punkt widzenia, w zestawieniu z charyzmatyczną i niebanalną muzyką, to obietnica wspaniałych, muzycznych przeżyć.

WERUSHA swoje narodziny miała w styczniu 2022 roku. Swoim debiutanckim singlem “Aniołki” podbili serca miłośników muzyki akustycznej i soft folkowej. Klip do tego utworu nagrywany był w Bieszczadach (Werusha Aniołki YT).
Trasa koncertowa, która miała miejsca w 2022 roku przysporzyła grupie nowe rzesze fanów. Werusha gra zarówno w małych, kameralnych miejscach, po duże sceny i festiwale muzyczne. Werusha była gościem muzycznym m.in w Polskim Radiu, Dzień Dobry TVN.
W planach na rok 2023 jest trasa promująca pierwszą, debiutancką płytę długogrającą pt „Sama w domu jęczę”. Koncert w mysłowickim klubie Schron Muzyczny MASH będzie częścią trasy koncertowej, promującej to Wydawnictwo.

Weronika Werusha Kowalska, jest aktorką Teatru Ludowego i Teatru Stu w Krakowie, natomiast tworzenie muzyki i dzielenie się swoim śpiewem i tekstami, zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Maciek i Marcin, to znakomici krakowscy muzycy, absolwenci Akademii Muzycznej (Katowice, Kraków, Rzeszów).

Zespół w składzie:
Weronika Kowalska – wokal, skrzypce, cajon,
Maciej Salus – gitara, wokal,
Marcin Chatys – kontrabas, wokal.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!