Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy WIELKIE URODZINY | BEATA i BAJM | 18.11 | HULAKULA

Imprezy: WIELKIE URODZINY | BEATA i BAJM | 18.11 | HULAKULA

Bilety na imprezę

WIELKIE URODZINY | BEATA i BAJM | 18.11 | HULAKULA

termin

Pt, 18 listopada 2022 godz. 21:00

miejsce

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82 B, 03-301 Warszawa

organizator

Hulakula

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 09 lis 2022 13:46

114 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 18 lis 2022 21:00

119 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilety na WIELKIE URODZINY HULAKULA 18 listopada w Warszawie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

🎉🔥WIELKIE URODZINY HULAKULA🔥🎉

18-19 listopada to weekend, na który czekamy od początku roku!🤩 Tak jak i w zeszłym roku WIELKIE URODZINY HULAKULA będę trwały aż 2 dni!🔥🤩

💥18 LISTOPADA na naszej scenie wystąpią gwiazdy polskiej estrady:

🎉BEATA KOZIDRAK I BAJM:

Zespół stworzony w Lublinie przez Beatę Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Drogę do kariery otworzyła zespołowi nagroda w koncercie debiutów Festiwalu w Opolu w 1978 r. Bajm zajął tam drugie miejsce za piosenkę „Piechotą do lata”.
Zespół wydał 16 płyt. Każda z nich okryła się złotem bądź platyną. Teksty do wszystkich piosenek napisała Beata Kozidrak. Grupa wylansowała ponad sto przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki. Wśród największych wymienia się: „Płynie w nas gorąca krew”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Małpa i ja”, „Biała armia”, „Ta sama chwila”, „Szklanka wody”, „Nie ma wody na pustyni”, „Myśli i słowa”. BAJM ma na koncie 4 mln sprzedanych płyt. Zdobył wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane w Polsce.
Zespół koncertował w całej Europie, USA, Kanadzie i Wietnamie. Do tej pory dał ponad 7 tys. koncertów.
Od 29 lat BAJM gra w składzie: Beata Kozidrak – vocal, Piotr Bielecki – gitara, Krzysztof Nieścior – perkusja, Adam Drath – gitara, Artur Daniewski – gitara basowa. W 2000 r. do zespołu dołączyła Maria Dobrzańska, która gra na instrumentach klawiszowych. Członkowie całego zespołu pochodzą z Lublina.
31 sierpnia 2018 r. ukazał się dwupłytowy album "BEST OF 1978 - 2018" - zawierający największe przeboje zespołu, wydany z okazji 40-lecia BAJMu.

🎉MICHAŁ SZCZYGIEŁ:

Michał Szczygieł finalista 8 edycji TV show "The Voice Of Poland" - wokalista i autor tekstów, tworzy i wykonuje muzykę popową z elementami urban. Znany jest z takich hitów jak: "NIC TU PO MNIE" - ponad 22 mln odtworzeń w serwisie VEVO czy "TAK JAK CHCĘ", który podbił listy radiowe. Michał współpracuje również z hiphopowymi artystami np. gościnnie wystąpił w utworze Sobla - "DAJ MI ZNAĆ".

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Wielkie Urodziny Hulakula!