Przejdź do głównej treści strony

Yoachim / 26.10 / Niebo

26.10.2018, piątek, 20:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy na premierowy koncert Yoachima!

26 października, w warszawskim Niebie artysta przedstawi długo wyczekiwany debiutancki album „Melt”.

M E L T --- > smarturl.it/xapj85

YOACHIM - wokalista, kompozytor, producent muzyczny i autor tekstów. Zadebiutował wydanym w 2015 roku singlem “Forest” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, rok później zaś utwór Again …

Zapraszamy na premierowy koncert Yoachima!

26 października, w warszawskim Niebie artysta przedstawi długo wyczekiwany debiutancki album „Melt”.

M E L T --- > smarturl.it/xapj85

YOACHIM - wokalista, kompozytor, producent muzyczny i autor tekstów. Zadebiutował wydanym w 2015 roku singlem “Forest” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, rok później zaś utwór Again – oba zapowiadające w pełni autorski album EP Isn’t That Gone (2016) na którym elektroniczny pazur miesza się z noworomantyczną liryką. Minialbum dowodzi, że poruszając się swobodnie w stylistyce electro i synthpopu, i gatunków do nich przyległych Yoachim jest przede wszystkim niezwykle wrażliwym songwriterem. Materiał został zaprezentowany na żywo podczas festiwalu Enea Spring Break Festival 2016 w Poznaniu, a także na Open’er Festival w Gdyni, gdzie spotkał się z bardzo żywiołową reakcją publiczności.

„Melt” to długo wyczekiwany całkowicie autorski album Yoachima, który jest zarazem pierwszym Long Play’em w jego twórczości. Utwory zawarte na płycie utrzymane są w większości w klimacie szeroko pojętej elektroniki oscylującej w gatunkach electropo, synthpop czy nawet techno, jednakże artysta nie końca pozwala na zaszufladkowanie gatunkowe całego materiału umiejętnie przeplatając całość motywami chociażby rocka czy muzyki filmowej. Całość spaja ogromna wrażliwość i liryczność zawarta w tekstach, melodyce i samym charakterystycznym wokalu Yoachima co w rezultacie daje interesujące połączenie, które sam artysta określa mianem „Smutnego Disco”.

Zamów bilety już teraz na biletomat.pl 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

27,20 zł

Standard

Standard

32,60 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.