Biletomat Zenon Laskowik z nowym programem- Będą zmiany…

: Zenon Laskowik z nowym programem- Będą zmiany…

Bilety na

Zenon Laskowik z nowym programem- Będą zmiany…

termin

So, 12 listopada 2016 godz. 18:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 31 paź 2016 23:59

37 PLN

Wyprzedane 

📄Zenon Laskowik z najnowszym programem!

Zenon Laskowik

Znany z legendarnego kabaretu Tey Zenon Laskowik i jego kabareciarnia ponownie wystąpią w naszej gminie. Tym razem z najnowszym, zbierającym doskonałe recenzje, programem „Będą zmiany…”. Występują w nim m. in. współautor skeczy Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Jacek Skrzypczak, Grzegorz Tomczak i zespół muzyczny Promile.
„Dawno już nie widziałem programu kabaretowego przedstawiającego tak dotkliwą analizę polskiej rzeczywistości” oceniał w Gazecie Wyborczej po premierze najnowszego programu Przemysław Toboła. Program napisany tuż przed wyborami parlamentarnymi określić można jako powrót do kabaretu politycznego, z jakiego znany był Tey. Nie brakuje w nim socjologicznych obserwacji naszego społeczeństwa, ale i tematów uniwersalnych i wiecznie aktualnych. Artyści, którzy są świadomi swojego wieku, traktują go z dystansem, co chwilę nawiązując do zdrowotnych dolegliwości i niedomagań. W rzeczywistości wciąż są w doskonałej scenicznej formie.
Po występie – zdaniem recenzentów - spodziewać się można nie tylko sporej dawki humoru, ale i paru trafnych i niekoniecznie optymistycznych refleksji. Tym bardziej warto wybrać się w sobotę, 12 listopada o godz. 18 do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!