Przejdź do głównej treści strony

OPAŁ 音乐 Koncert | Poznań

31.05.2024, friday, 20:00 Otwarcie bramek: 18:00
Nocny Targ Towarzyski, Poznań Kolejowa 23, 60-715 Poznań
Remember - at Biletomat.pl your purchases are safe. If there is a change of date or cancellation of the event, you will be able to get a refund with peace of mind, and we will inform you of any updates by email.

Description

OPAŁ NA NTT ❤️‍🔥

Obecność Opała na scenie to prawdziwie hip-hopowa droga. Raper z długoletnim stażem, kojarzony początkowo z horrorcorem, w ciągu ostatnich lat zdecydowanie zmienił swój kierunek. Bardzo osobiste i intymne teksty połączył z niewiarygodnym postępem muzycznym i życiowym. Konsekwentna praca zaowocowała zbudowaniem swojego, nie tak małego, królestwa muzycznego, …

OPAŁ NA NTT ❤️‍🔥

Obecność Opała na scenie to prawdziwie hip-hopowa droga. Raper z długoletnim stażem, kojarzony początkowo z horrorcorem, w ciągu ostatnich lat zdecydowanie zmienił swój kierunek. Bardzo osobiste i intymne teksty połączył z niewiarygodnym postępem muzycznym i życiowym. Konsekwentna praca zaowocowała zbudowaniem swojego, nie tak małego, królestwa muzycznego, które z każdym dniem zwiększa swoje wpływy.

Koronnym wydarzeniem jednak została premiera albumu "Pierwsza jesień bez depresji", który udowodnił niesłychaną wrażliwość artystyczną Opała. Krążek pełen refleksji i wyciągnięcia wobec słuchaczy swego serca na dłoni to swoiste oparcie w jesienno-zimowej chandrze, dotykającej każdego z nas. Ciężko odmówić efektów tej kuracji - zwiększające się grono oddanych fanów, zarówno na serwisach streamingowych, jak i na koncertach, przekonuje nas do tego, że to dopiero początek jeszcze większych rzeczy.

INFO:

WEJŚCIE: 18:00

START KONCERTU: 20:00

WSTĘP: +18

poniżej 16 r.ż. z opiekunem

od 16 do 18 r.ż. ze zgodą opiekuna

(link do zgody: bit.ly/3KmeOW5)


Tickets

Sold out

1st Pool

STANDARD

59.00 zł

2nd Pool

STANDARD

69.00 zł

3rd Pool

STANDARD

79.00 zł

IV Pula

STANDARD

89.00 zł

VIP (miejsce na antresoli)

VIP

120.00 zł

Places

Similar events

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.