Przejdź do głównej treści strony

UPPERGROUND POLAND 2024

11.05.2024, sobota, 19:00 Otwarcie bramek: 18:30
Atlas Arena, Łódź Bandurskiego 7, 94-020 Łódź
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

LINE-UP: ARTBAT, VINTAGE CULTURE, MASSANO, SHALL OCIN, FRED LENIX, ANOTHER LIFE

Nie mogło być inaczej. Po wielkim sukcesie projekt Upperground Poland powraca do naszego kraju z drugą edycją!
Tym razem duet ARTBAT wraz z zaproszonymi gośćmi zagrają w Atlas Arenie w Łodzi, 11 maja 2024 roku! Warto dodać, że będzie to …

LINE-UP: ARTBAT, VINTAGE CULTURE, MASSANO, SHALL OCIN, FRED LENIX, ANOTHER LIFE

Nie mogło być inaczej. Po wielkim sukcesie projekt Upperground Poland powraca do naszego kraju z drugą edycją!
Tym razem duet ARTBAT wraz z zaproszonymi gośćmi zagrają w Atlas Arenie w Łodzi, 11 maja 2024 roku! Warto dodać, że będzie to jedyny występ Artbat tego roku w Polsce.

Jak mogliście się przekonać na własnej skórze, Upperground Poland jest wyjątkowym eventem, gdzie najlepszej jakości dźwięki melodic są w pełnej synergii z wyjątkowym, wizualnym show, co gwarantuje niesamowite doznania i emocje.
Tym razem wejdziemy poziom wyżej, a to wszystko dla ogromnej rzeszy fanów gatunku w Polsce!

Meksykańskie Tulum, Barcelona, Dubai, Amsterdam, Beirut oraz Łódź - to lista miast, w których zagościł ARTBAT press. Upperground Poland jest bardzo mała, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani oraz dumni, że po raz drugi będziemy mogli razem z Wami przeżywać te chwile.

BILET VIP:
Nabywca BILETU VIP otrzymuje: dedykowane, osobne wejście do Atlas Areny; bezpłatną szatnię; osobne toalety; dostęp do wydzielonej, oznaczonej, osobnej strefy VIP na trybunach z widokiem na scene; dostęp do wydzielonej strefy gastronomicznej VIP, a w niej bezpłatne piwo, napoje bezalkoholowe oraz energetyczne bez limitu; dostęp do strefy gastronomicznej z zimnymi i ciepłymi przekąskami w formie szwedzkiego bufetu.

WYDARZENIE WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Bilety

Bilety chwilowo niedostępne

Poszukaj wydarzenia w innym terminie i miejscu.

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.