Przejdź do głównej treści strony

Bovska | Przecław - ODWOŁANY

22.09.2023, piątek, 19:00
GOKSiR Przecław, Przecław, k. Szczecina ul. Rekreacyjna 1, 72-005 Przecław, k. Szczecina
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

"Miłośnicy dobrej muzyki! Z przyczyn organizacyjnych przenosimy wrześniowy termin koncertu Bovskiej w GOKSiR w Przecławiu na rok 2024. Wkrótce powiadomimy o szczegółach, ale już teraz możemy zdradzić, że będą to bardzo atrakcyjne artystycznie okoliczności.

Osoby, które nabyły bilety online, mogą dokonać ich zwrotu …

KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

"Miłośnicy dobrej muzyki! Z przyczyn organizacyjnych przenosimy wrześniowy termin koncertu Bovskiej w GOKSiR w Przecławiu na rok 2024. Wkrótce powiadomimy o szczegółach, ale już teraz możemy zdradzić, że będą to bardzo atrakcyjne artystycznie okoliczności.

Osoby, które nabyły bilety online, mogą dokonać ich zwrotu w Biletomacie na zasadach obowiązujących w tym serwisie.

Przepraszamy za kłopot i do zobaczenia na innych naszych wydarzeniach!"


📆 22 września BOVSKA wystąpi w GOKSiR w Przecławiu, gdzie zaprezentuje utwory z najnowszego albumu „Dzika". Piosenki przedstawiają bardzo kobiecy punkt widzenia na świat. To będzie ich premierowe wykonanie w naszym regionie.

Magda Grabowska-Wacławek, występująca pod artystycznym pseudonimem Bovska, okrzyknięta została jednym z najważniejszych debiutów muzycznych ostatnich lat. Wydała dotąd 5 studyjnych płyt: „Kaktus", „Pysk", „Kęsy", „Sorrento" oraz opublikowany w marcu 2023 r. album „Dzika".
Artystka ma już za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Opener Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art, Fest Festival, Kraków Live, Sopot Top of the Top, czy Krajowy Festiwal Piosenki w Opolu.C
Występ w Przecławiu odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album „Dzika". Stworzony przez Bovską materiał ukazuje świat z bardzo kobiecej perspektywy. 12 zawartych na nim piosenek jest o jej energii, sile, cyklicznej przemianie, cierpieniu, spojrzeniu na świat, na miłość́, na emocje.
Tytułowy utwór „Dzika" jest swego rodzaju manifestem kobiety poszukującej swojej tożsamości i wewnętrznej akceptacji. Utwór dotyka intymności, jaką tworzymy sami ze sobą̨. Dzika dziewczynka uosabia spontaniczność́, instynkt i głębokie odczuwanie rzeczywistości.
Bovska jest również cenioną i nagradzaną graficzką, ilustratorką oraz performerką. Jej występom zawsze towarzyszy niezwykle dopracowana oprawa wizualna. Z twórczością Bovskiej w tej sferze można zapoznać się w mediach społecznościowych pod nickiem @bovskarysujeBilety

Bilety chwilowo niedostępne

Poszukaj wydarzenia w innym terminie i miejscu.

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.