Przejdź do głównej treści strony

Sonia Bohosiewicz "Domówka" | Przecław | NOWY TERMIN

22.03.2024, piątek, 19:00
GOKSiR Przecław, Przecław, k. Szczecina ul. Rekreacyjna 1, 72-005 Przecław, k. Szczecina
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Ze względu na chorobę artystki organizator zmuszony jest przenieść spektakl na nowy termin: 22.03.2024. Bilety zachowują ważność i nie trzeba ich wymieniać.


GOKSiR Przecław zaprasza na pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia spotkanie z Sonią Bohosiewicz. „Domówka” to lekka, a zarazem osobista podróż aktorki do czasów PRL-u …

Ze względu na chorobę artystki organizator zmuszony jest przenieść spektakl na nowy termin: 22.03.2024. Bilety zachowują ważność i nie trzeba ich wymieniać.


GOKSiR Przecław zaprasza na pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia spotkanie z Sonią Bohosiewicz. „Domówka” to lekka, a zarazem osobista podróż aktorki do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki.

Spektakl Soni Bohosiewicz to komedia koncertowa – połączenie spektaklu, stand-upu, śpiewu i improwizacji. Aktorka podczas występu dzieli się z publicznością wyjątkowymi historiami o miłości, kobietach i mężczyznach.

W trakcie „Domówki” Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje. Podczas występu usłyszymy takie hity jak „W moim magicznym domku”, „Małgośka”, „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Józek, nie daruję ci tej nocy”.

Bilety

Aktywne

STANDARD Normalny

84,80 zł
Do wyczerpania

STANDARD Z KOŁBASKOWĄ KARTĄ MIESZKAŃCA

74,80 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.