Biletomat Pop / Rock Warszawa Pentatonix

Pop / Rock: Pentatonix

Bilety na Pop / Rock

Pentatonix

termin

Pon, 16 marca 2020 godz. 18:00

miejsce

Expo XXI Warszawa
ul Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa

organizator

Fource

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pon, 16 mar 2020 15:00

159 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Pentatonix w Polsce! UWAGA - zmiana daty!

Pentatonix


UWAGA - zmiana daty koncertu! Więcej informacji wkrótce!

Pentatonix na jedynym koncercie w Polsce!
Pentatonix po raz pierwszy przyjadą do Polski! Najbardziej znany na świecie zespół acapella wystąpi w Warszawie w marcu 2020 roku.
Zespół, składający się z pięciu wokalistów śpiewających acapella, tworzy muzykę łączącą pop, dubstep, electro, reggae, hip-hop i muzykę klasyczną. Poza oryginalnymi utworami, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych.
Zespół ma na koncie trzy nagrody Grammy, a ich utwory wielokrotnie pokrywały się złotem i platyną. Pentatonix sprzedali w sumie ponad 10 milionów płyt na całym świecie i grali wyprzedane koncerty dla setek tysięcy fanów! Ich kanał na YouTube subskrybuje ponad 17 milionów osób, a ich filmy zostały obejrzane już ponad 4 miliardy razy.
Ich album zatytułowany po prostu „Pentatonix” z 2015 roku pokrył się złotem i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Ponadto, dziewięć innych ich płyt sięgnęło top 10 tej listy (w tym dwa zdobyły pierwsze miejsce) i wielokrotnie pokrywały się multi-platyną, platyną i złotem. W październiku 2017 roku Pentatonix wydali wersję deluxe ich platynowego, świątecznego albumu z 2016 roku – „A PENTATONIX CHRISTMAS DELUXE”. Kilka miesięcy później, w kwietniu 2018, ukazała się pierwsza część z serii PTX Presents, „PTX PRESENTS: TOP POP VOL. 1”, która zawiera 11 unikatowych występów zespołu. Po obszernej trasie po Ameryce Północnej, zespół wydał swój czwarty świąteczny album „CHRISTMAS IS HERE!”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

agata15051993@interia.pl agnieszka.roszyk132@gmail.com aqullka257@gmail.com agaja01@wp.pl a.drejman@wp.pl olar.3m@gmail.com ola.szwedko@wp.pl alkach@wp.pl konradcoolph@gmail.com Andciu@outlook.com anna.fijal@gmail.com anna.fijal@gmail.com aleonczyk@o2.pl anna.nodzynska@wp.pl annaszafran6@wp.pl wahlig@wp.pl a.kapkowicz@kghm.pl rocko1974@wp.pl wychu@wp.pl torebko.mania@op.pl bwojcik2105@gmail.com bart0377@wp.pl bartosz.maciejewski.poczta@gmail.com beata.piekaraa@gmail.com martablaut@o2.pl dagzaf@gmail.com danuta.kiedrzynska@wp.pl dorotasarapata@o2.pl e_staszkiewicz@tlen.pl grzegorz.krzeminski.87@gmail.com mosiekgrzegorz@gmail.com radziwo@gmail.com bulaczjacek@gmail.com jakub.grzeszczyk@gmail.com Johnmiki@wp.pl jarek.pigan@gmail.com jedrek.kloc@gmail.com jo.dluzniewska@gmail.com emma.jordan@wp.pl Joanna.hryniewiecka@gmail.com drucik_owa@wp.pl justzuk@wp.pl kacperzastawniak@gmail.com kkruk79@gmail.com kklimas82@gmail.com kasiajader@gmail.com autograf88@wp.pl klaudia.grabas@onet.com.pl k.mildyn@gmail.com krzysztofpawlak@wp.pl kiwi88@onet.eu m.bieganowska@wp.pl calawtrawie@gmail.com fol@poczta.onet.pl magdalena.frackiewicz@gmail.com olborek@op.pl wnieslony@wp.pl ms@sawrem.eu sutor@op.pl Magdalena.szady@gmail.com 01041983@wp.pl Bestgosia@wp.pl biuro@czachorowski.com.pl malgoska.luczak@gmail.com m.pelevin@gmail.com marcinbernat1@gmail.com marcingabor@wp.pl marseeni@tlen.pl marcin.skop17@gmail.com ktm_23@o2.pl marek.kus@gmail.com martagliwinska@gmail.com martag3007@wp.pl mart.gorecka@gmail.com me.suliga@gmail.com m.pelevin@gmail.com marta.stebnicka@icloud.com martawer@hotmail.com martyna_mordek@wp.pl biuro@intercap.pl swieku@gmail.com natalia.dudda@gmail.com nati.lach@gmail.com n.kuropka@gmail.com o_fiedorowicz@wp.pl ogapa@wp.pl wolga@wp.pl olimpia.pozauc2@gmail.com oskar.pawlak@wp.pl Pawelkiszka@wp.pl pawelwlod1@gmail.com piotreksedzik@gmail.com przemyslaw.kozielski@gmail.com shopa@o2.pl swerstler@wp.pl tadekb@e-systemy.com ula.najdek@onet.eu golinczak0@gmail.com galovv@gmail.com witaj@biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Wydarzenia Przeniesione

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK