Przejdź do głównej treści strony

GOGO PENGUIN | KRAKÓW

04.06.2024, wtorek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Klub Studio, Kraków ul. Witolda Budryka 4, 30-072 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

🎹Po wydaniu swojej ostatniej jak dotąd płyty “Everything Is Going To Be OK” trio Gogo Penguin bez wątpienia znajduje się na fali wznoszącej. Czy nas to dziwi? Niespecjalnie. Oprócz unikalnej twórczości siłą tria z Manchesteru są koncerty, będące doświadczeniem magicznym. Brytyjczycy wystąpią w krakowskim klubie studio już 4 czerwca i …

🎹Po wydaniu swojej ostatniej jak dotąd płyty “Everything Is Going To Be OK” trio Gogo Penguin bez wątpienia znajduje się na fali wznoszącej. Czy nas to dziwi? Niespecjalnie. Oprócz unikalnej twórczości siłą tria z Manchesteru są koncerty, będące doświadczeniem magicznym. Brytyjczycy wystąpią w krakowskim klubie studio już 4 czerwca i jest to jedno z tych klimatycznych wydarzeń, których nie należy przeoczyć.

Pełni optymizmu związanego z nową wytwórnią, świeżą krwią w postaci perkusisty oraz nieco zmienionym brzmieniem muzycy rozpoczęli następny, wyzwolony muzycznie rozdział. “Everything Is Going to Be OK” to materiał, który zrodził się w ciężkich dla grupy czasach. Gdy Chris, Nick i Jon przechodzili przez różne życiowe turbulencje studio okazało się dla nich prawdziwą odskocznią od problemów. Rezultatem jest płyta, która odwzorowuje siłę zrodzoną ze zrozumienia i empatii emanujących wewnątrz zespołu. Przez ciężkie okresy w życiu trzeba przechodzić razem, a wszystko będzie dobrze - z takim przekazem GoGo Penguin wyruszyli z nowym materiałem w świat i wystąpili już z nim w Europie, Stanach Zjednoczonych czy Australii. 4 czerwca zespół nazywany “Radiohead brytyjskiego jazzu” przyjedzie do Polski i wystąpi w krakowskim klubie Studio!

GOGO PENGUIN

📅4.06.2024
📍Kraków, Klub Studio

🎟BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 7 lutego o godzinie 10:00.

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡GOGO PENGUIN (Anglia / Sony Music XXIM) - jazz, muzyka eksperymentalna

🌐https://www.facebook.com/Gogopenguin
🌐https://www.instagram.com/gogo_penguin


Bilety

Wyprzedane

PRZEDSPRZEDAŻ

STANDARD

158,00 zł

W DNIU KONCERTU

STANDARD

180,20 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.