Przejdź do głównej treści strony

Inspektor Jass na tropie: Jazz Accordion | Szczecin

08.04.2024, poniedziałek, 19:00
Dom Kultury 13 Muz, Szczecin plac Żołnierza Polskiego 2, 70-551 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Kwietniowy koncert w ramach Inspektora zdominuje muzyka akordeonowa.

Jazz i akordeon - te odległe, wydawałoby się, bieguny, z biegiem lat stawały się sobie coraz bliższe, a dziś są wręcz… nierozłączne. Powstaje bowiem całe mnóstwo muzyki jazzowej tworzonej przez wybitnych akordeonistów, a wielu …

Kwietniowy koncert w ramach Inspektora zdominuje muzyka akordeonowa.

Jazz i akordeon - te odległe, wydawałoby się, bieguny, z biegiem lat stawały się sobie coraz bliższe, a dziś są wręcz… nierozłączne. Powstaje bowiem całe mnóstwo muzyki jazzowej tworzonej przez wybitnych akordeonistów, a wielu z nich podejmuje się również własnej interpretacji standardów jazzowych.

Muzyczną historię akordeonu opowie wam tym razem gość specjalny poświątecznego wydarzenia: Jarosław Buczkowski. Prowadzi on klasę akordeonu w poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza, a od niedawna jest także wykładowcą nowopowstałego kierunku w Akademii Sztuki w Szczecinie: jazz i muzyka rozrywkowa.

Podczas koncertu, oprócz naszego gościa, zaprezentują się również studenci i wykładowcy Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku: jazz i muzyka rozrywkowa.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł (uczniowie, studenci, seniorzy)

Bilety

Wyprzedane

Standard

Bilet wstępu Normalny

21,00 zł

Standard

Bilet wstępu Ulgowy

11,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.