Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Jazz / Blues The Beat Freaks

Jazz / Blues: The Beat Freaks

Bilety na Jazz / Blues

The Beat Freaks

termin

Pt, 21 kwietnia 2023 godz. 20:00

miejsce

Kontrabas Cafe Club
Plac Bogusławskiego 1, 62-800 Kalisz

organizator

Kontrabas Cafe Club

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 21 kwi 2023 19:30

30 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na The Beat Freaks, 21 kwietnia w Kaliszu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

„Można powiedzieć, że dominują tutaj najlepsze cechy jazzu (…). Piosenki są niewiarygodnie napisane i nieustannie ekscytują od początku do końca.” - Kira Grunenberg (Downbeat).
Tak właśnie o ostatniej płycie "Stay Calm" napisała dziennikarka Downbeatu. Muzyka zainspirowana nurtem Steampunku to przede wszystkim rytm, który stał się punktem wyjścia do świata melodyjnych opowieści i nieograniczonych improwizacji.

Kwietniowa trasa zespołu to także zapowiedź najnowszej płyty zespołu, która ukaże się już jesienią tego roku.

The Beat Freaks powstał w 2014 roku w Szczecinie. Ma na swoim koncie debiutancki album „Leon” oraz "Stay Calm" a także muzykę do filmu „Zamoyski”.
Muzycy połączyli swoje doświadczenia zdobyte w różnych formacjach muzycznych by wspólnie wypracować własny muzyczny sposób wyrazu.

Płyta „Leon” znalazła się w Top Ten 2016 wg dziennikarzy PolishJazzBlogspot.
The Beat Freaks od lat znajduje się w czołówce jazzowych zespołów elektrycznych oraz w kategorii „Zespół - Nowa Nadzieja” wg czytelników Jazz Forum, a płyta „Stay Calm” została uznana za jedną z najlepszych w roku 2019.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!