Przejdź do głównej treści strony

WYDARZENIE ODWOŁANE | YONI MAYRAZ | POZNAŃ

27.06.2024, czwartek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Blue Note, Poznań ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

🎹Wschodząca gwiazda jazzu, Yoni Mayraz, wystąpi latem na dwóch koncertach w Polsce! Nieprzeciętnie uzdolniony keyboardzista i producent zagra ze swoim zespołem 26 czerwca w Warszawie oraz dzień później w Poznaniu.

Yoni Mayraz na jazzowej scenie zadebiutował w 2020 roku za sprawą EPki “Rough Cuts”. Od tamtej pory zamieszkały w Londynie …

🎹Wschodząca gwiazda jazzu, Yoni Mayraz, wystąpi latem na dwóch koncertach w Polsce! Nieprzeciętnie uzdolniony keyboardzista i producent zagra ze swoim zespołem 26 czerwca w Warszawie oraz dzień później w Poznaniu.

Yoni Mayraz na jazzowej scenie zadebiutował w 2020 roku za sprawą EPki “Rough Cuts”. Od tamtej pory zamieszkały w Londynie i pochodzący z Tel-Avivu artysta wydał kilka singli nakładem brightońskiej wytwórni Village Live i współpracował z takimi muzykami jak Tenderlonious oraz legendą brytyjskiej muzyki tanecznej EI-B. Trzonem w twórczości Yoniego jest oczywiście jazz, jednak w jego kompozycjach usłyszymy inspiracje nowojorskim hip-hopem z lat 90., oldschoolowym breakbeatem czy muzyką Bliskiego Wschodu.

W czerwcu zeszłego roku pod egidą Astigmatic Records ukazał się jego pierwszy pełny album “Dybbuk Tse!”. Tytuł nagranego z zespołem w przeciągu tygodnia materiału odnosi się do ojczystego folkloru Mayraza i komendy wypędzenia z ciała wrogiego ducha - Dybuka. Będący zbiorem emocjonalnych egzorcyzmów Yoniego krążek chwalony był m.in. na łamach KEXP, BBC 6, Bandcamp Weekly czy CLASH Mag, a już w czerwcu będzie mogli doświadczyć tych dźwięków na żywo!

YONI MAYRAZ

📅26.06.2024
📍Warszawa, Niebo

📅27.06.2024
📍Poznań, Blue Note

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡YONI MAYRAZ (Astigmatic Records) - jazz
🌐https://www.facebook.com/yonimayraz
🌐https://www.instagram.com/yonimayraz


Bilety

Bilety chwilowo niedostępne

Poszukaj wydarzenia w innym terminie i miejscu.

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.