Przejdź do głównej treści strony

ZUZA BAUM | KONCERT ODWOŁANY | SZCZECIN

06.04.2024, sobota, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Klub Jazzment, Szczecin Kurkowa 4, 70-535 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Koncert promujący najnowszy, studyjny album ZUZY BAUM. Płytę "Sny' promują single "River" i "Awakening", których posłuchać można we wszystkich serwisach streamingowych, a teledyski w reżyserii Marcina Wrony i Zuzy Baum zobaczycie na YouTube.

ZUZA BAUM - wokalistka, rapująca tekściarka, flecistka, ale i osobista producentka. Artystka, która wybrała swoje miejsce w …

Koncert promujący najnowszy, studyjny album ZUZY BAUM. Płytę "Sny' promują single "River" i "Awakening", których posłuchać można we wszystkich serwisach streamingowych, a teledyski w reżyserii Marcina Wrony i Zuzy Baum zobaczycie na YouTube.

ZUZA BAUM - wokalistka, rapująca tekściarka, flecistka, ale i osobista producentka. Artystka, która wybrała swoje miejsce w branży muzycznej, gdzieś pomiędzy jazzem, soulem, a hip hopem.

Swoją drogę muzyczną rozpoczęła w 2020 roku, kiedy z własnej i Bartka Leśniaka (pianista, producent, leader zespołu Horntet) inicjatywy powstał kolektyw Atlantyda La5er. Zuza Baum Już w 2020 roku, artystka zadebiutowała także solowo jako ZUZA BAUM singlem “Project Away (prod. Bartek Leśniak)”. Debiutancki utwór, wydany własnym sumptem przez artystkę, w niespełna 3 miesiące osiągnął kilkadziesiąt tysięcy odsłuchań w serwisach streamingowych. Pojawił się także w stacjach radiowych m.in. w Radio Nowy Świat, Radio 357, Radio Opole czy Radio Kampus.

W 2021 roku Zuza otrzymała Stypendium Twórcze Miasta Krakowa, w ramach którego udało jej się zrealizować teledysk do utworu GET HOME, w którym pojawiły się przestrzenie takie jak Wawel, Muzeum Narodowe, czy oryginał „Damy z Gronostajem” Leonarda da Vinci. Od tego czasu wystąpiła także w Radio Nowy Świat oraz na deskach Teatru Słowackiego z projektem “The Generations” w ramach festiwalu Krakowskie Zaduszki. W lipcu 2023, wraz z zespołem The Ancimons, Zuza otrzymała nagrodę Grand Prix na festiwalu Ladies Jazz w Gdyni. Urszula Dudziak, będąca przewodniczącą komisji przyznającej Grand Prix określiła Zuzę jako „(...)Nowy Jork w Polsce”. W listopadzie 2023 wydała swój debiutancki album "SNY".

W sekcji instrumentalnej:

Bartek Leśniak - piano

Paweł Stachowiak - bas

Tymek Huget - perkusja

----------------------------------------------------------

Miejsca nienumerowane, przy numerowanych stolikach.

Dzieci do 5 roku życia wchodzą bezpłatnie (zajmują miejsce na kolanach rodziców).

Dołącz do wydarzenia na facebooku, aby być na bieżąco. https://fb.me/e/J0Muo6o4

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Bilet wstępu

52,25 zł

II PULA

Bilet wstępu

73,15 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.